okna PVC

Firma STASZEK proponuje okna PCV całkowicie odporne na działanie czynników atmosferycznych, a tym samym trwałe i łatwe w pielęgnacji. W związku z tym okna PCV oparte na profilu Veka pozwalają zaoszczędzić na kosztach związanych z zakupem farb i malowaniem. Z kolei dzięki gładkim powierzchniom, nasze ciepłe okna będzie można z łatwością utrzymać w czystości.

Profile VEKA-PVC zapewniają wysoką izolację od hałasu, przyczyniają się tym samym do zwiększenia komfortu mieszkania. Systemy te gwarantują również - nawet w wersji podstawowej – doskonałą ochronę antywłamaniową. Dodatkowo okna PCV można wyposażyć w specjalne oszklenie i okucia antywłamaniowe.

Podczas restaurowania obiektów zabytkowych niezwykle istotne są odpowiednie, nie rzucające się w oczy okna PCV. STASZEK to zakład, który proponuje różnorodne profile oraz bogatą paletę barw, a więc okna PCV tu wytwarzane będą pasować nawet do najbardziej wymyślnych projektów architektonicznych. Doskonale sprawdzają się one właśnie w budownictwie renowacyjnym, ponieważ ozdobne listwy oraz różnorodna oferta folii drewnopodobnych pozwoli na wierne odtworzenie okien w budynkach zabytkowych.

Oferowane przez nas okna PVC wykonane są z najlepszych materiałów, a nad samym procesem produkcji roztoczona jest staranna kontrola. W ten sposób zyskujecie Państwo pewność, że ciepłe okna służyć będą przez długie lata, nawet, jeśli narażone są na niesprzyjające warunki pogodowe.