Okna dachowe

Okna dachowe ROTO

Zastosowanie inteligentnych rozwiązań technicznych wpływa na podniesienie komfortu mieszkania na poddaszu - z dużą ilością światła, swobodnym dostępem do okna oraz nieograniczonym widokiem. Zgodne z Zasadą Roto, wewnątrz nie przeszkadza otwarte skrzydło okna, okno obsługiwane jest jedną ręką a wszystkie funkcje: otwieranie, wietrzenie oraz pozycja do mycia sterowane są za pomocą jednej klamki u dołu okna.

 

Designo R8 NE

Dzięki poszerzeniu kategorii premium w oknach dachowych o Designo R8 NE, firma Roto zdefiniowała na nowo standardy budownictwa energooszczędnego. Maksymalna izolacja cieplna, unikalne wzornictwo, harmonijna integracja z dachem, jeszcze więcej zalet w montażu oraz jednolita barwa oblachowania antracyt metallic - czynią z naszego niskoemisyjnego okna perfekcyjne połączenie nowoczesnej formy i najwyższej funkcjonalności. Doskonale wystylizowana została również wielofunkcyjna klamka, umieszczona u dołu okna, o ergonomicznym kształcie w matowym kolorze metalu szlachetnego.

   

 

Okna uchylno-obrotowe

Okno uchylno-obrotowe serii 8 konsekwentnie realizuje Zasadę Roto. Dzięki osi obrotu umieszczonej na górze, skrzydło okna wychodzi podczas otwierania całkowicie na zewnątrz. Wszystkie funkcje okna (otwieranie, wietrzenie i pozycja do mycia) obsługuje się wygodnie jedną ręką, przy użyciu klamki umieszczonej, jak zawsze w Roto, u dołu okna. W standardzie okno wyposażone jest w bezpieczną szybę termoizolacyjną, chroniącą przed przegrzaniem latem i utartą ciepła zimą. Zalecamy wybór okien z blokiem termoizolacyjnym WD, który wymiernie podnosi parametry izolacyjne całego okna.

   

 

Okna wysokoosiowe

Bezpieczny dostęp do otwartego okna dzięki unikalnym rozwiązaniom technicznym Roto. Oś obrotu okna wysokoosiowego w porównaniu do tradycyjnych okien obrotowych znajduje się w ¾ wysokości. Od teraz nie muszą się Państwo obawiać o guza na głowie - dostęp do otwartego okna jest całkowicie bezpieczny, ponieważ skrzydło okna w pozycji otwartej jest całkowicie wyniesione na zewnątrz. Zgodnie z Zasadą Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu, korzystają Państwo z wszystkich funkcji okna (otwieranie, wietrzenie, pozycja do mycia) za pomocą jednej klamki, która, jak zawsze w Roto, umieszczona jest u dołu okna. Dzięki wąskim profilom ram do pomieszczenia przenika więcej światła dziennego. O dobre samopoczucie troszczy się także bezpieczne i szczelne potrójne ryglowanie.