Frohmasco

Nasza oferta obejmuje kolekcję sześciu drzwi wejściowych z PCV z dekoracyjnymi wypełnieniami firmy FROHMASCO. Każdy z modeli drzwi dostępny jest również w wariancie jedno lub dwuskrzydłowym i może być dodatkowo wzbogacony w naświetla górne lub doświetla boczne. Oferowane drzwi gwarantują bardzo wysoką izolację cieplną, co daje wymierne korzyści w postaci obniżenia kosztów ogrzewania. Warstwy wypełnienia drzwiowego wykonane są z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności na różnice temperatur i promieniowanie ultrafioletowe. Zaprojektowana przez specjalistów warstwa zewnętrzna zabezpiecza przed wystąpieniem w drzwiach wypaczeń lub innych zniekształceń nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Sposób wykonania wypełnień sprawia, iż nie wymagają one konserwacji, są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają malowania. Całość wypełnienia wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, nieszkodliwej dla środowiska.
 
 
KONSTRUKCJA DRZWI WEJŚCIOWYCH

Konstrukcja drzwi wejściowych oparta jest na konstrukcji ram i skrzydeł wykonanych z profilu VEKA PERFECTLINE, które w połączeniu z oryginalnym wzornictwem płyt wypełniających gwarantują trwałość i atrakcyjny wygląd drzwi przez wiele lat.

1. Płyta warstwowa z tworzywa sztucznego o izolacji cieplnej U≤1,18 W/m2K specjalnie opracowana do zastosowań zewnętrznych. Składa się ona z dwóch wysokiej jakości laminatów (2 x 2 mm) wykonanych z włókna szklanego zatopionego w żywicach poliestrowych oraz z utwardzonej pianki poliuretanowej (PU) RG 60 stanowiącej rdzeń izolacyjny płyty. Klasa materiału budowlanego B2 wg normy DIN 4102.

2. Kaseta ornamentowa wykonana z masy na bazie żywicy poliestrowej trwale zespolona z płytą podstawową.

3. Ramka ornamentowa – element ozdobny wypełnienia, wykonana z masy na bazie żywicy poliestrowej trwale zespolona z płytą podstawową.

4. Warstwa powierzchniowa płyty wraz z ramkami pokryta wysokiej jakości lakierami akrylowymi odpornymi na działanie warunków atmosferycznych oraz promieniowania ultrafioletowego.
 
 
W SKŁAD WYPOSAŻENIA STANDARDOWEGO WCHODZĄ:

profil drzwiowy VEKA PERFECTLINE, wypełnienie drzwiowe GFK, szkło klejone bezpieczne VSG 6x12x4 mm bezbarwne – opcjonalnie: antisol brąz, mleczne matowe, refleks brąz oraz ornament (szynszyla, master care, delta bezbarwna, delta brąz), trzy zawiasy BKV z regulacją w trzech płaszczyznach, wkładka z trzema kluczykami, zamek z trzema punktami ryglującymi (w tym dwa bolce ryglujące), klamka z skrzydłem podłużnym.
 
Przykładowe wypełnienia - Drzwi wejściowe Frohmasco