Drzwi tarasowe PVC

Drzwi tarasowe pozwalają doświetlić wnętrze, wykorzystać przestrzeń mieszkalną i fantastycznie połączyć tarasem lub ogrodem. Oferujemy Państwu różne rozwiązania.

Dobrym rozwiązaniem drzwi balkonowych jest zamątowanie drzwi uchylno przesuwnych typu HKS, otwierają się poprzez przesunięcie skrzydła ruchomego. Zastosowane specjalne okucie Roto sterujące skrzydłem umożliwia jego łatwą obsługę.

Roto jet systemem okuć do suwanych drzwi tarasowych, który umożliwia łatwe otwieranie nawet dużych i ciężkich skrzydeł.

Bardzo popularne w ostatnim czasie stały się drzwi HS, które pozwalają budować duże powierzchnie konstrukcyjne. Ze względu na ukryte prowadnice górne i dolne stanowią konfortowe rozwiązanie dla rodzin z małymi dziecimi jak i dla osób niepełnosprawnych. Zaawansowana technologia zapewnia doskonałe parametry izolacyjne i daje możliwość dodatkowych zabezpieczeń antywłamaniowych.

Kolejnym rozwiązaniem w wielopowierzchniowych przeszklonych tarasach są drzwi harmonijkowe, które zsuwają się jak harmonijka na bok tworząc przejście o wyjątkowo dużej szerokości bez progów. Dobrze sprawdzają się w ogrodach zimowych, tarasach oraz między salami konferencyjnymi.